best instagram follower sites

اینستاگرام محتوایی را در اکسپلور به مخاطب نشان می‌دهد که بیشترین تناسب را با علاقه او داشته باشد. همین یک جمله کافیست تا به میزان اهمیت شناخت مخاطبتان پی ببرید.مرتبط بودنیکی از آن عواملی است که الگوریتم‌های اینستاگرام بسیار به آن توجه می‌کنند. اگر کاربری از محتوای خاصی خوشش بیاید اینستاگرام به خوبی تشخیص می‌دهد. به عنوان مثال اگر علاقه کاربری در زمینه ویدیوهای ورزشی باشد احتمالا در اکسپلور اینستاگرامش هم بخش بیشتری از پست‌ها مربوط به مسائل ورزشی است. اینستاگرام بزرگترین و پرمخاطب ترین رسانه اجتماعی حال حاضر در دنیا و تبعا ایران است و کمتر کسی را می توان سراغ داشت که از این پلفترم و خدمات آن استفاده نکند. این شبکه اجتماعی قدرتمند به ابزاری مناسب برای کسب درآمد به روش های مختلف، فروش بیشتر محصولات و خدمات و معرفی بهتر آنها تبدیل شده است.

در نهایت همین فرمت خاص صفحۀ اکسپلور به کسب و کار شما در بیشتر دیده شدن، کمک شایانی می‌کند. خیلی از فالوئرهای ارگانیک شما می‌توانند از همین صفحه با شما آشنا شوند. مردم زمانی وارد صفحۀ اکسپلور اینستاگرام می‌شوند که از محتوای افرادی که دنبال‌شان می‌کنند خسته شده باشند و دل‌شان محتواهای جدیدتری بخواهد!

البته الگورتیم اینستاگرام بر اساس شناختی که از شما و فعالیتتان در اینستاگرام دارد، یک سری برندهای دیگر را هم به شما معرفی خواهد کرد. هرچه کاربران بیشتری جذب کنید و داده‌ها و الگوهای بیشتری داشته باشید، بهتر و بیشتر می‌توانید محتواها را ترکیب کرده و به افراد نشان دهید. پس اگر می‌خواید راز اینستاگرامرهای حرفه‌ای رو یاد بگیرید و به این سوال پاسخ بدید که چطوری پستمون بره تو اکسپلور حتما این مطلب رو تا انتها مطالعه کنید. تنها راه اومدن تو اکسپلور اینه که یه سری پیج با فالوور چند صد هزار نفری، یا یه سری پیج بالای ۵۰ هزار فالوور تو همون نیم ساعت اولی که پست ارسال میشه، پست شما رو لایک بزنن. اینطوری امکان رسوندن reach یه پیج تازه کار به چند صد هزار با اومدن تو اکسپلور وجود داره‌.

هر روز میلیون‌ها نفر در صفحه اکسپلور خودشان می‌گردند و از آنجایی که کار اینستاگرام، خوشحال نگه‌داشتن ما کاربرهاست، طبیعی است که بیاید پست‌هایش را در قالب یک دسته‌بندی به ما نشان دهد که راحت‌تر باشیم. نمایش در صفحات اکسپلور کاربران اینستاگرام به معنای قرار گرفتن در معرض بیشتر محتوای شماست. همان طور که می‌بینید الگوریتم این شبکه اجتماعی علایق و سلیقه کاربر را برای نمایش محتوا به او مد نظر قرار می‌دهد. در صورتی که یک کسب و کار بخواهد استوری‌هایش در صفحه اکسپلور نمایش داده شود باید خودش را با این معیارها و اولویت‌ها سازگار کند.

  • اگر در فکر داشتن یک کسب‌و‌کار موفق در بازار آنلاین هستید، جای درستی آمده‌اید!
  • مطمئنم در سراسر وب فارسی مقاله ای کامل تر از این پیدا نخواهید کرد.
  • دیجیتال مارکتینگ دانش پولسازی کسب و کارها از فضای دیجیتال است و ما با جامع‌ترین دوره‌های آموزش دیجیتال مارکتینگ شما را به یک متخصص تمام عیار تبدیل خواهیم کرد.
  • انسان همیشه عاشق ماجراجویی بوده است و صفحه اکسپلور اینستاگرام این نیاز را به خوبی برطرف می‌کند.
  • به عبارت ساده، در واقع اکسپلور مجموعه ای از پست هایی است که اینستاگرام فکر می کند ممکن است از آنها لذت ببرید.

همچنین می توانید از یک ابزار مدیریت رسانه های اجتماعی استفاده کنید. اگر محتوایی که در IGTV اینستاگرام تولید می‌کنید جذاب و خلاق باشد، احتمال این که فالوئرهای جدیدی به صفحۀ شما اضافه شوند هم بیشتر خواهد شد. برای پیدا کردن بهترین زمان انتشار پست اینستاگرام بهتر است به اینسایت حساب کاربری‌تان مراجعه کنید. برای اینکه داده‌های اینسایت را داشته باشید باید حتماً اکانت تجاری اینستاگرام بسازید. پیشنهاد کاپریلا به شما این است که بیشتر از محتواهای ویدئویی برای اینستاگرام کسب و کارتان استفاده کنید.

برای دسترسی به آمارهای هر پست، کافی است تا وارد پروفایل خود شوید و برروی پست مربوطه کلیک کنید. گزینۀ View Insights را لمس کنید و عملکرد کاربران‌تان در مواجهه با محتوای خود را بسنجید. زیر بخش Discovery گزینه‌ای به اسم From Explore وجود دارد که تعداد کاربرانی که از صفحه اکسپلور پست اینستاگرامی شما را دیده‌اند را نشان می‌دهد. حالا دیگر IGTV اینستاگرام هم بخش مخصوص به خودش را برروی صفحه اکسپلور دارد.

بیشتر محتواهای پرطرفدار اینستاگرام ویدئوها هستند؛ اینستاگرام هم به سمت همین نوع محتوا گرایش پیدا کرده است.

ما باید برای برقراری ارتباط با مخاطب خود تلاش کنیم، مخاطب باید ما را مانند دوست خود ببیند که اگر از او سوالی پرسیدیم، جواب‌مان را بدهد. در بخش بعدی به شما یاد می‌دهیم که بعد از وارد شدن به اکسپلور باید چه مشخصه‌هایی را رعایت کنید تا آن غریبه‌هایی که شما را دنبال نمی‌کنند را هم جذب کنید. موضوعی که شاید به نظرتان جالب بیاید آن است که اکسپلور هر فرد، درست مثل اثر انگشت او، با فرد دیگر متفاوت است.

  • ما باید برای برقراری ارتباط با مخاطب خود تلاش کنیم، مخاطب باید ما را مانند دوست خود ببیند که اگر از او سوالی پرسیدیم، جواب‌مان را بدهد.
  • اگر در ساعات اولیه انتشار پست های خود، بتوانید بیشترین لایک و کامنت را از جانب کاربران به دست بیاورید ، به اینستاگرام می فهمانید که محتوایی که تولید کرده اید پر مخاطب است و باید در لیست ترند ها قرار بگیرد.
  • راه‌پیدا کردن ویدیوهای بلند IGTV به صفحه اکسپلور کمی سخت‌تر است اما اگر برای مخاطب‌های شما جذابیت داشته باشد، این اتفاق خواهدافتاد.
  • محتوای نمایش داده شده بر اساس پست‌هایی است که کاربر قبلا با آن‌ها درگیر شده است.
  • برای ورود به اکسپلور اینستاگرام ، اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید.

در صورتی که یک تصویر از حساب‌های فروشگاهی به چشمتان خورد و آن را پسندیدید، روی علامت ربان مانند در پایین سمت چپ پست بزنید تا به فهرست علاقمندی‌ها اضافه شود. هرچه داده‌های شما بیشتر باشد، راحت‌تر می‌توانید الگوی مدنظرتان را طراحی کنید. بعد شروع تبادل، اینطوری خیلی راحت تر و سریعتر فالوور و لایک واقعی جدید میگیرین. سپاس از اینکه تجربیات ارزشمند خود را با ما و کاربران میزبان فا مگ به اشتراک گذاشتید.

لغو پاسخ

از ابزار اینسایت استفاده کنید و در ساعتی پست بگذارید که مخاطب‌هایتان در اینستاگرام اکتیو هستند. برای فعال کردن اکسپلور اینستاگرام تنها کافی است به بخش ذره بین موجود در اکانت خود رفته و یکبار صفحه را Refresh کنید. گاهی ممکن است با رعایت کردن قواعد و اصول دیده شدن پست، پست مورد نظر شما وارد اکسپلور شود. افزایش مشارکت در محتوایی (پست، ویدیوی IGTV یا حلقه) که وارد اکسپلور شده است. وقتی اینستاگرام ویژگی‌های جدیدی را معرفی می‌کند، تمایل دارد آن‌ها را بیشتر به نمایش بگذارد تا کاربران بیشتری با آن‌ها درگیر شوند.

در صورتی که خودتان هم قطعاً دیده‌اید که در اکسپلور اینستاگرام، بین آن همه عکس، یک نوشته ساده به شدت خودنمایی می‌کند. در این صورت شانس تعامل مخاطب با شما بالا می‌رود و در نهایت اینستاگرام هم پست/استوری شما را برای ورود به اکسپلور، ارزشمندتر می‌داند. یکی از دلایل اصلی نرفتن پست شما به اکسپلور این می باشد که از هشتگ های زیاد و غیر مرتبط استفاده میکنید، داخل مقاله تمامی دلایل نرفتن پست به اکسپلور را قرار داده ایم.

رفتن به اکسپلور می‌تونه کسب و کار شما در اینستاگرام رو متحول کنه، اما کمترین مزیتی که می‌تونه برای پیج شما داشته باشه، افزایش بازدید و افزایش فالوور اینستاگرام پیج شماست. وقتی بحث به محتوای نمایش داده شده در اکسپلور می‌رسد، داده‌ها حکم پادشاه را دارند. اینستاگرام سعی دارد محتوای نمایش داده برای هر کاربر مختص به خود او باشد. این اختصاصی‌سازی (یا همان شخصی‌سازی) به این شکل اتفاق می‌افتد که اینستاگرام پست‌های موجود در اکسپلور را بر اساس لایک‌ها و صفحاتی که فالوو می‌کنید، به نمایش می‌گذارد. اکسپلور اینستاگرام را می‌توان صادقانه‌ترین صفحه دانست چرا که دقیقا همانطوری که با اینستاگرام رفتار می‌کنید با شما رفتار می‌کند. از اوایل سال ۲۰۱۹ اینستاگرام یک ویژگی را برای اکسپلور قرار داد به طوری که در بالای این صفحه دسته‌بندی‌های مختلفی قرار گرفته و کاربر در هر دسته‌بندی می‌تواند پست‌های خاص همان موضوع را پیدا کند.

با این حال شرط لازمه کسب در آمد از این پلتفرم، داشتن میزان قابل توجهی از فالوورهای فعال و واقعی است. در این میان به طبع اولین و آسان ترین روش برای به دست آوردن فالوورهای بیشتر، که بتواند صفحه شما را ارتقا دهد و شما را به مرحله درآمد زایی برساند، خرید فالوئر است. برای ایجاد یک پست موفق، باید مطمئن شوید که محتوای جالب و مفیدی را ارسال می کنید. این زمانی است که می تواند بیشترین تعامل را برای شما در پی داشته باشد، بنابراین احتمال اینکه پست شما در صفحه اکسپلور اینستاگرام دیده شود، بیشتر است.

اکسپلور اینستاگرام چیست؟

مانند مثال قبل، می توانید با برندهایی که رابطه خوبی دارید، در اینستاگرام همکاری داشته باشید. باید بدانید که پروفایل‌های خصوصی در بخش پربازدیدها (اکسپلور) به نمایش در نمی‌آیند. تا جایی که می‌توانید ویدیوهای جذاب در رابطه با حوزه فعالیت خود در این فضا قرار دهید. امروزه کاربران حوصله چندانی برای دیدن محتواهای مختلف ندارد و فقط دوست دارد محتواهای عالی و بی‌نظیر را مشاهده کند.

موضوعات ترند و داغ را انتخاب کنید.

راه‌پیدا کردن ویدیوهای بلند IGTV به صفحه اکسپلور کمی سخت‌تر است اما اگر برای مخاطب‌های شما جذابیت داشته باشد، این اتفاق خواهدافتاد. یکی از جذاب‌ترین ترندهای روز در تولید محتوا برای اینستاگرام، استفاده از جملات تأثیرگذار است. اگر مخاطب‌های خود نگین، تعامل نسبتاً خوبی با پست داشته باشند، اینستاگرام هم آن پست را به اکسپلور می‌فرستد.

به این فکر کنید که در بخش اکسپلور اینستاگرام چه فردی می‌خواهید نمایش داده شوید؟ فرد موردنظرتان به چه چیزهایی علاقه خواهد داشت؟ یک ایده‌ی خوب این است کهپرسونایمخاطبموردنظرتان را بسازید. با شناخت بهتر مخاطب هدفتان، راحت‌تر می‌توانید با آن‌ها تعامل کنید. شما کافیه بعد از ساخت اکانت اینستاگرامتون، چند تا پست رو در مورد موضوع مشابهی لایک کنید، تا در کسری از ثانیه محتوای اکسپلور اینستاگرامتون، برای شما شخصی سازی بشه. به این فکر کنید که در بخش اکسپلور اینستاگرام چه فردی می‌خواهید نمایش داده شوید؟ فرد موردنظرتان به چه چیزهایی علاقه خواهد داشت؟ یک ایده‌ی خوب این است که پرسونای مخاطب موردنظرتان را بسازید. بخش اکسپلور نیز پست‌های جدید و مرتبط با فعالیت‌های شما را نشان می‌دهد. همچنین، استوری‌ها یا لایو استوری‌هایی که در محدوده جغرافیایی شما ثبت شده‌اند یا اینستاگرام تصور می‌کند که شما به آن‌ها علاقمندید نیز در بخش اکسپلور به شما نمایش داده می‌شود.

کانال‌های موضوعی جدید در صفحۀ اکسپلور اینستاگرام اضافه شده‌اند.

همچنین اگر بتوانید زمان پست های خود را تا زمانی که فالوورهای شما فعال تر هستند، تنظیم کنید، احتمالا تعامل بیشتری خواهید داشت که کلیدی برای ارسال پست های شما به صفحه اکسپلور محسوب می شود. دعوت به اقدام می‌تواند به افزایش تعامل مخاطب با برند شما کمک کند. شما می‌توانید از جمله‌ها و عباراتی مثل «دوستی که به این پست نیاز داره رو تگ کنید» و امثال این مورد استفاده کنید. شما با این کار فالوئرهای خود را به تعامل با خودتان تشویق می‌کنید. عکاسی محصول ایدۀ خیلی خوب است که جزو بایدهایکسب و کار محسوب می‌شود. اما اگر هدف‌تان از عکاسی محصول این است که وارد اکسپلور شوید، بهتر است به جای تهیۀ عکس، از ویدئوهای کوتاه و جذاب برای جذب مخاطب استفاده کنید.

محتوای نمایش داده شده در اکسپلور، پست‌هایی بر اساس محتوای صفحات فالو شده توسط کاربر است. سلام دوست عزیز توی اکسپلور با توجه به محتوایی که خودتون سرچ می کنید و یا لایک می کنید یا نگاه می کنید تایین میشه شما برید و محتوای مورد علاقتون رو ببینید و لایک کنید به صورت خودکار اکسپلور شما تغییر میکنه. اگر بتوانید از طریقی یک همکاری طولانی مدت با اینفلوئنسرهای مرتبط به حوزه کاریتان داشته باشید شانس دیده شدن شما در اکسپلور اینستاگرام بیشتر خواهد بود. به همین ترتیب پست‌هاییتان را که تعامل بیشتری ایجاد کرده پیدا کنید و سعی کنید محتوایتان را بیشتر به همان شکل انجام دهید و در استراتژی تولید محتوایتان تغییر ایجاد کنید.