چگونه نظرسنجی را متوقف یا حذف کنیم؟

ممکن است شما یک معلم یا ادمین کانال و گروهی باشید و نظرسنجی را ارسال کرده باشید و بخواهید که دیگر این نظرسنجی کار نکند. برای این کار باید مراحل یکه گفته شده را انجام دهید و به نکات نام برده شده دقت کنید:• اول وارد تلگرام شوید و به کانال یا گروهی که می‌خواهید نظرسنجی آن را غیر فعال کنید بروید.(دقت کنید برای غیر فعال کردن نظرسنجی باید ادمین آن کانال باشید یا در گروه، خود شما آن نظرسنجی را قرار داده باشید.)• پس از وارد شدن به گروه یا کانال و پیدا کردن نظرسنجی روی آن دست نگه دارید تا گزینه‌هایی برای شما نمایش داده شود.• در کادری که نمایش داده می‌شود چندین گزینه وجود دارند که شامل موارد زیر هستند

:Retract Vote: با زدن این گزینه نظرسنجی از بین نمی‌رود، بلکه باقی می‌ماند اما رای دادن به آن امکان پذیر نمی‌باشد.Pin: پین کردن همان سنجاق کردن است که نظرسنجی را در نوار بالایی کانال سنجاق می‌کند. اکثرا موارد مهم در کانال یا گروه‌ها را سنجاق می‌کنند.Stop Poll: با این گزینه می‌توانید نظرسنجی را غیر فعال و حذف کنید. به گونه‌ای که هیچکس (حتی شما) نمی‌توانید نظرسنجی را ببینید. (امکان بازگردانی نظرسنجی نیز وجود ندارد و پس از حذف شدن آن نمی‌توان بازگردانی را انجام داد)Copy Link: این گزینه کپی کردن لینک نظرسنجی را امکان پذیر می‌کند. با این قابلیت می‌توانید لینک نظرسنجی را کپی کنید و اگر در مسابقه‌ای شرکت کرده‌اید به راحتی از شبکه‌های اجتماعی دیگر رای جمع کنید.Forward: گزینه فوروارد همان فرستادن به شخص دیگر است که با زدن این گزینه پروفایل مخاطبین شما نمایش داده می‌شود و باید فرد مورد نظر را انتخاب یا سرچ کنید و با زدن گزینه ارسال به فرد بفرستید.

ممبر چیست؟

ممبر همان عضو هر کانال یا گروه است که در زیر پروفایل گروه و چنل نشان داده می‌شود. بالا بودن ممبر نیز مانند بالا بودن رای دارای امتیاز بسیار بالایی است و اگر به خرید فالوور فیک دست زدید و رای نمی‌گیرید سعی کنید برای رای و لایک نیز به مقداری معقول که با ممبرهای شما تقریبا برابر باشد، رای و لایک بخرید. تعدا ممبرهای شما تنها اعضایی که شما دارید را نشان نمی‌دهد بلکه تعداد اعتمادهای شما را نشان می‌دهد. پس سعی کنید همیشه به اعتماد مشتری دقت بالای داشته باشید زیرا فروش شما از این طریق انجام می‌پذیرد.

از چه کسانی خدمات تلگرام بگیریم؟

همانطور که می‌دانید شما اکانت و کسب و کار خود را به یک نفر می‌سپارید (البته به این منظور نیست که تلگرام شخصی را در اختیار فرد قرار دهید بلکه این فرد تنها با زدن لینک یا آیدی شما رای یا ممبر فیک برای شما می‌زنند) اما باز دسترسی‌ها باز است به نحوه‌ای که از دید عموم پنهان است ممکن است کلاهبرداری‌هایی انجام بگیرد. زر ممبر یکی از سایت‌های قابل اعتماد برای خرید خدمات تلگرامی و اینستاگرامی است. شما می‌توانید به راحتی فالوور فیک، ممبر فیک و واقعی، خرید رای فیک تلگرام، خرید لایک تلگرام، خرید رای تلگرام و … را از زر ممبر خریداری کنید و با خیال راحت به فعالیت خود ادامه دهید.